Žena, matka, nebo zravotní pracovník?

Vyberte jazyk: ITFRNLDEENG SWEES RO

Téměř 90% těhotných žen si během těhotenství vezme alespoň jeden lék – aniž by si byly vědomy následků![1] Těhotné a kojící ženy, i ženy plánující těhotenství by měly být lépe informovány o riziku spojeném s užíváním léků během kojení a těhotenství. Stejně tak je pořeba zvýšit i informovanost zdravotních pracovníků!

Potřebujeme se dozvědět více o zkušenostech žen a zdravotních pracovníků, a o tom, jaké informace potřebují. Jen tak můžeme v budoucnu vyvinout lepší prostředky a informace pro lidi, jako jste vy: matky, kojící ženy, ženy plánující těhotenství, lékaře, zdravotní sestry a porodní asistentky.

Zapojte se do průzkumu a pomozte zvýšit informovanost o riziku užívání léků během těhotenství!

Vyplňte dotazník a podělte se s námi o to, jaké informace jsou vám potřeba a jakým způsobem byste je rádi obdrželi.

Chci sdělit svůj názor!

Pomozte nám vyvinout lepší prostředky a informace pro lidi, jako jste vy. Už se podílelo přes 1000 žen!

Tento průzkum je součástí ConcePTION, projektu partnerství veřejného a soukromého sektoru založeném společností Innovative Medicines Initiative (IMI), který spojuje přes 60 organizací napříč Evropou. Pro více informací klikněte sem.

Vyberte jazyk: ITFRNLDEENG SWEES RO

Oznámení o ochraně údajů

[1] Mitchell AA, Gilboa SM, Werler MM, Kelley KE, Louik C, Hernandez-Diaz S. Medication use during pregnancy, with particular focus on prescription drugs: 1976-2008. Am J Obstet Gynecol 2011;205:51.e1-51.e8.